🏆🥇Ani ve Štrbicích nenašli naši starší konkurenci a opět odvážejí zlato

Druhá soutěž, druhé zlato. Během víkendu naši starší nenašli konkurenci a odvážejí i ze Štrbic zlaté medaile.

I do soutěže ve Štrbicích jsme přihlásili jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších. Místní soutěž je ale oproti ostatním soutěžím v okrese trochu specifická – družstva se mohou přihlásit buď do kategorie na vlastní stroj nebo do kategorie společný stroj. My jsme obě naše družstva přihlásili do kategorie na společný stroj.

Mladší vyběhli s jednou změnou v sestavě oproti Hostomicím a s jednou posilou ze Štrbic. Bohužel se nepodařilo zapojit rozdělovač a proudnici, a tak s výsledným časem 52,10s skončili na 7. místě. Trošku jsme zkropili ostatní týmy, ale to prostě k tomuto sportu patří 😁

Starší – stejně jako v Hostomicích – vyběhli ve své kategorii jako poslední a bez změny v sestavě. Po odběhnutí nás čekal stejný scénář jako předchozí den. Když se rozsvítila obě červená světýlka na terčích, všichni se ihned otáčeli na časomíru.. A bylo to tam!!! Čas 22,23s, který nás opět zařadil na první místo. Úžasný víkend, 2 zlaté medaile, plno krásných zážitků a obrovská hrdost na naše děti!