🏆🥇Z Hostomic vezeme po krásném výkonu zlato

Radost, euforie, hrdost, slzy dojetí.. I tak by se dalo definovat zahájení nové sezony našich mladých hasičů. 

V sobotu jsme s naší mládeží odstartovali novou sezonu v Hostomicích na tradičním memoriálu Václavy Fellerové. Výjimečně byla zrušena štafeta 4x60m a soutěžilo se pouze v požárním útoku. Do soutěže jsme přihlásili jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších.

Tým mladších byl složen převážně z dětí, které právě přestoupily z přípravky a z nových školáků (6 let) a s jednou posilou z Hostomic. I tak si mladší s útokem poradili velmi hezky a s časem 31,65s umístili na 6. místě z osmi týmů.

Tréninky jsme s dětmi zahájili v úterý, následoval čtvrteční trénink. Našim starším dětem to ale nestačilo a samy si řekly o mimořádný trénink v pátek před soutěží. A tak se potvrdila otřepaná hláška „Iba trénink robí majstrov“.. Starší běželi jako poslední a předvedli krásný útok. Časomíra se zastavila na čase 21,73s a vypukla obrovská radost jak u dětí, tak i u vedoucích a rodičů – ano, i vedoucí a rodiče brečeli štěstím  Věděli jsme totiž, že nás tento čas vyšvihnul na 1. místo a my si tak zapisujeme náš nový rekord v požárním útoku. Za odměnu jsme pak děti vzali na zasloužený pohár na cukrárny.