🏆🥈Sezona mladých hasičů nám začala v Hostomicích, dorost odváží stříbro

Dnes začala sezona i pro zbytek mladých hasičů. Dopoledne v Hostomicích na tradičním memoriálu Václavy Fellerové naše mladé hasiče čekaly hned 2 disciplíny. Štafeta 4x60m a požární útok.

Do soutěže jsme přihlásili po jednom družstvu mladších, starších i dorostu.

Mladší svůj první pokus na štafetě 4x60m ukončili s časem 82,68s a zařadili se na 8.místo. Druhý čas byl o necelé 4 vteřinky horší a mladší se po štafetě posunuli na 9.místo.

Starších první pokus se zastavil v čase 63,45s a stačilo to na průběžné 5.místo. I u starších došlo v druhém pokusu k mírnému zhoršení a starší tak po štafetách drželi 5.místo.

Následoval útok starších. Ten byl ukončen v čase 32,11s a v této disciplíně skončili na 3.místě, mladší útok dokončili s časem 52,67s a v disciplíně požární útok tak skončili na 10.místě.

V soutěži mládeže byla poprvé zařazena i kategorie dorostu, který měl pouze požární útok. Ten náš tým ukončil s časem 34,26s a odvážejí z Hostomic krásné 2.místo. Nutno podotknout, že zlato jim uteklo o necelou vteřinku.

Po součtu obou disciplín starší skončili na nepopulárním 4.místě, mladší na 10.místě a dorost odváží stříbro za 2.místo. 


.místo.